... hra vás bude více těšit, budete-li hrát a trénovat s určitým záměrem 
  
... uč se, poznávej se, … hraj tenis


   
  NADAČNÍ FOND DĚTSKÉHO  A  JUNIORSKÉHO TENISU

  KIDS AND JUNIOR TENNIS ADVANCEMENT ORGANISATION

 

www.tenis-nadace.cz

 English
 
 O nás
 
 Projekty
 
 Tenisová akademie NF
 
 Fotogalerie
 
 Kontakt
 
 Články
 
 Spolupráce
 
 Odkazy

 

Tenisová akademie NF

Tenisová akademie NF založená v roce 2001 se nachází v areálu ZŠ Hostýnská na Praze 10 v Malešicích, kde spolupracuje s TK Hostýnská. V současné době disponuje třemi tenisovými dvorci s povrchem lano-wimbledon (umělá tráva). Tenisová akademie NF spolupracuje se základní školou Hostýnská, mateřskou školou Troilova (Útulná) a anglickou školkou BEAD nacházející se v areálu ZŠ Hostýnská. Cílem NF je podporovat rozvoj tenisu v České republice zvláště tenisu mládežnického, tj. dětského (do deseti let), žákovského (10-14 let) a dorosteneckého (15-18 let). Tenisová akademie NF má na starost již kolem 100 dětí, které trénují kvalifikovaní trenéři. Tenisová akademie NF se zaměřuje na závodní i rekreační tenis. Závodní hráči jsou registrováni v TK Hostýnská.

Cílem akademie je učit děti tenisu zábavně i efektivně tak, aby se děti při výuce tenisu pobavily i se ho správně naučily. S tím je spojené rozšíření členské základny dětí, pořádání doprovodných tenisových akcí pro děti včetně tenisových kempů a tenisových turnajů.

Tenisová akademie NF po dohodě se základní školou a dvěmi školkami nabízí dětem možnost trénování v dopoledních hodinách v rámci učebního plánu v průběhu normální školní výuky. Děti mají velmi snadný přístup na tréninky, jelikož tenisové dvorce se nacházejí v bezprostřední blízkosti školy a školky BEAD, děti z MŠ Útulná mají vzdálené kurty 5 minut vycházkovou chůzí. Pro děti ze školky a z prvních tříd ZŠ školy je veškerý tenisový tréninkový program zdarma, za což vděčíme NF. U dětí z prvních tříd jsou na konci školního roku připraveny talentové zkoušky na základě kterých se rozhodne, zda bude dítě nadačním fondem podporováno i ve druhé třídě (skupina A).
Ti kteří tuto možnost mít nebudou, mohou trénovat v naší tenisové akademii i nadále, ale musí si tréninky finančně hradit podle ceníku umístěného na těchto webových stránkách (skupina B). Všechny děti se mohou účastnit veškerých akcí, které bude tenisová akademie NF pořádat, ať už se bude jednat o dětské turnaje, Den dětí či tenisové kempy. Pokud dítě nemá tenisovou raketu je možnost zapůjčení popř. trenéři rádi poskytnou informace o vhodné raketě pro Vaše dítě.

O letních prázdninách Vám nabízíme možnost účasti na tenisových kempech ITC Prague viz. www.internationaltenniscamps.com

více zde

 

  Naši partneři

 


www.safina.czwww.chemoprojekt.czwww.iltc.cz


Mezinárodní tenisové kempy (International Tennis Camps)


Tenisová hala Hostýnská


ITC Prague


TK Hostýnská


Tenisová škola Rapid

 

 
 
    english | o násprojekty | fotogalerie | kontakt | články | spolupráce | odkazy